+38 (067) 492 04 40
Щоденно з 9:00 до 21:00

9:00 - 21:00

Головна / RES (ДБЖ)

RES (ДБЖ)

RES (ДБЖ)

Власники квартир, будинків та бізнесу наразі стикаються з проблемою постійних відключень світла, від кількох годин до кількох днів, що не тільки створює дискомфорт для побутового життя, а й негативно впливає на технічне забезпечення приміщення та робочого обладнання. Прикладом нестачі виділеної потужності можуть бути пікові навантаження глибинного насоса при старті або робота системи опалення, а як негативний результат вимкнення електрики в усьому будинку. Підвищення в деяких випадках чисто фізично неможливе завдяки слабкій або старій трансформаторній підстанції. Системи резервного енергопостачання (RES) – актуальне вирішення проблем для безперебійного енергопостачання, навіть в умовах воєнного часу в Україні. 

Як підібрати джерело безперебійного живлення?

Звісно ж можна самостійно підібрати систему RES або ж замовити проект-рішення у компанії, яка надає такі послуги та зможе підібрати та встановити такий тип обладнання. З чим необхідно визначитись, при виборі ДБЖ:

  • місце застосування та встановлення – квартира, офісне приміщення, кав’ярня або ж приватний будинок;
  • кількість та тип всього обладнання, щоб розрахувати необхідну потужність – це допоможе обрати оптимальний варіант обладнання, не переплачувати та створити систему, яка буде постачати все приміщення та прилади;

Варто враховувати все можливе  навантаження на систему (ноутбуки, холодильник, зарядки, роутер та інше). Якщо правильно визначитись з вибором системи, джерело безперебійного живлення для твердопаливного котла або ж газового стане ефективним рішенням для довготривалого забезпечення житла теплом.

Де знайти якісне ДБЖ?

Компанія Солвін пропонує багато проектних рішень для забезпечення ефективного енергопостачання в Україні. Наразі, купити безперебійник можна в інтернет-магазині компанії або ж в студіях в місті Києві. В асортименті компанії:

  • Міні Електростанції (повербанки)
  • Інверторні генератори
  • Бензинові генератори
  • Дизельні генератори
  • Прилади безперебійного живлення
  • Акумулятори.

З приладів безперебійного живлення цілі системи зі зв’язуючим акумулятором. На кожний прилад є технічна документація можливість не купляти обладнання, а взяти його в оренду подобово. В залежності від ваших потреб та завдань, можна підібрати таку конфігурацію обладнання, яка дозволить повноцінно забезпечувати цілий будинок електроенергією протягом декількох днів, навіть тижнів в повністю автоматичному режимі. При паралельній роботі з мережею або ж в автономному режимі додаткова потужність компенсуватиметься з акумуляторів і перекриє нестачу.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com