+38 (067) 492 04 40
Щоденно з 9:00 до 21:00

9:00 - 21:00

Головна / ДБЖ для бізнесу

ДБЖ для бізнесу

З початку війни в Україні бізнес різних сфер діяльності постраждав не тільки в точках активних бойових дій, але і в по всій території країни через часті відключення електроенергії. Аптеки, кав’ярні, ресторани, офіси, салони краси, магазини і багато іншого не може нормально функціонувати, коли немає стабільної електрики.  Для вирішення таких завдань відмінно підходять джерела безперебійного живлення для офісу та інших типів приміщень. Відрізняються такі безперебійники від ДБЖ, ”домашнього використання” своєю потужністю.

Компанія Солвін вже розробила та пропрацювала багато варіантів проєкт-планів для розв’язання проблем електропостачання для бізнесу. Наприклад, для невеликих магазинів ДБЖ від Солвін можуть безперебійно підключати освітлення, відеоспостереження, касовий апарат, термінал, холодильне обладнання та інше. Для кав’ярень розроблена система, яка надасть електроенергію для кавомашин (професійного обладнання), холодильного обладнання, мікрохвильової печі, касового апарату та терміналу.  І таких варіантів достатньо багато. 

Оскільки використання ДБЖ для промисловості досить специфічне, краще звернутися до спеціалістів компанії, які розробляють спеціальний проект підключення обладнання на основі аналізу вашої системи енергопостачання, кількості обладнання яке буде підключене до безперебійника, врахування можливих ризиків та інші чинники.

З варіантів промислових ДБЖ ми рекомендуємо розглянути саме інверторний бензиновий генератор SC 8000i, або ж дизельний генератор APD13000Q з потужністю 11 кВт (230В) / 13кВА (400В). Якщо Ви шукаєте ДБЖ для офісу, тоді зверніть увагу на інверторний бензиновий генератор SC 4000iE-O. 

Проектне рішення, монтажні роботи та транспортні витрати компанія розраховує індивідуально до кожного завдання, так как іх вартість залежить від складності роботи. Відсутність фіксованої вартості послуг, направлена на допомогу малому бізнесу. 

Також, Солвін пропонує взяти системи резервного живлення для бізнесу в оренду, що допомагає переконатися у точності вибору та заощадити на покупці обладнання, якщо відсутність електропостачання тимчасова. Окрім цього, можливе кредитування проекту в рамках кредитування фізичних осіб банків. 

Захистіть ваш бізнес від нестерпних днів без електрики, коли вся робота стоїть і клієнти чекають, купляйте якісні системи резервного живлення для бізнесу в нас.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com