+38 (067) 492 04 40
Щоденно з 9:00 до 21:00

9:00 - 21:00

Головна / ДБЖ для квартир

ДБЖ для квартир

Що таке ДБЖ для квартири?

Через нестабільне постачання електроенергії власники відчувають не тільки дискомфорт, а й певне занепокоєння, адже перепади напруги впливають на техніку. Власники будинків використовують генератори, для забезпечення житла електрикою, але для квартир цей варіант не підходить. В першу чергу, це пов’язано з саме правилами безпеки при використанні генераторів – вихлопні гази, шум, розмір. Саме в такій ситуації допоможе джерело безперебійного живлення для квартири. 

ДБЖ для квартири ( джерело безперебійного живлення) – це обладнання, що забезпечує аварійне електропостачання в разі відключення електроенергії або скачки навантаження. Якщо раніше ДБЖ використовували лише для аварійного забезпечення електрикою ПК для правильного його відключення, то сьогодні, з появою нових технологій і збільшенням ємностей вбудованої батареї бесперебійники працюють для забезпечення всієї квартири електрикою. 

Використовуючи акумулятор, який заряджається від розетки, безперебійник накопичує енергію. При відключенні зовнішнього живлення ДБЖ у квартирі перемикається на вбудований акумулятор, продовжуючи живити підключене до нього навантаження:

  • пральні машини;
  • освітлення;
  • комп’ютери;
  • холодильники;
  • телевізори;
  • бойлери;
  • мікрохвильові печі та інше обладнання.

Системи резервного живлення для квартир допоможуть захистити прилади домашнього використання, безпечний в процесі експлуатації, має нижчий рівень шуму та при правильному виборі обладнання допоможе забезпечити довготривале енергопостачання.  

Де купити ДБЖ для квартири?

Солвін пропонує вам розглянути якісні та сертифіковані безперебійники для вашої квартири з мінімальною та стандартною потужністю (до 2 кВт). Мінімальний прилад зможе забезпечити електроенергією такі прилади як газовий котел, роутер, зарядка телефонів, планшетів, ноутбуків. Стандартний безперебійник впорається з газовим котлом, холодильником, кавомашиною, роутером, зарядками телефонів, планшетів, ноутбуків одночасно. 

Крім купівлі системи резервного живлення для квартир, компанія пропонує клієнтам оренду обладнання подобово, що допоможе перевірити систему в процесі експлуатації та заощадити кошти. Також, спеціалісти компанії можуть проконсультувати ваз з питань енергозабезпечення, якщо Ви не впевнені у вашому виборі.  

Солвін – це не лише якість, це повний супровід вашого завдання від вибору обладнання до його правильного налаштування та підключення, а також гарантії та постійна допомога від спеціалістів компанії. 

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com