+38 (067) 492 04 40
Щоденно з 9:00 до 21:00

9:00 - 21:00

Головна / Сонячні станції для Вашого будинку

Сонячні станції для Вашого будинку

Автономність та енергетична незалежність Вашого будинку

Інвестиції у майбутнє

Вигоди від інвестування у Сонячну Електростанцію (СЕС)

Сонячні електростанції в Україні – гарантія незалежності Вашої оселі

В умовах нестабільної роботи централізованого енергозабезпечення, пов’язаної з агресією ворога, власники приватних будинків шукають шляхи та можливості забезпечення житла постійним та незалежним джерелом електроенергії.

Бережливе ставлення до довкілля залишається важливим, але не основним чинником на користь рішення про інвестуванні в особисту СЕС.

Власники приватної нерухомості інвестують у СЕС тому що:

Компанія Солвін Україна у рамках проекту iRes активно працює над проектами індивідуальних СЕС для приватних замовників.

Наша компанія пропонує Вам індивідуальний та професійний підхід при проектуванні та реалізації проектів СЕС.

Сонячна електростанція дозволяє вирішити кілька завдань, які стоять перед власником приватного будинку:

Компанія Солвін Україна пропонує лише сучасні СЕС

Основна умова роботи СЕС цього типу – наявність підключення до мережі. До складу мережевої СЕС не входять акумулятори, тому вся енергія, що генерується сонцем, використовується на власне споживання, а надлишки продаються в мережу за «зеленим тарифом». У разі нестачі або відсутності сонячної генерації споживачі живляться від зовнішньої мережі.

Цей тип СЕС використовується, зазвичай, на об’єктах, де повністю відсутнє підключення до централізованої електромережі. Завдяки наявності в її складі акумуляторних батарей автономна СЕС забезпечує безперебійне електропостачання всіх споживачів Вашого будинку. Безперебійність досягається правильним розрахунком параметрів СЕС та підбором надійного та інноваційного обладнання.

Сонячні електростанції даного типу поєднують у собі переваги мережевих та автономних станцій. Як і автономні СЕС, вони забезпечують безперебійне енергопостачання (завдяки наявності АКБ), і дозволяють продавати надлишки згенерованої електроенергії в мережу за «зеленим тарифом». Цей тип станцій завдяки своїй гнучкості завоював найбільшу популярність серед наших клієнтів.

Під час підготовки проектного рішення ми допоможемо Вам зробити правильний вибір типу станції в залежності від Ваших завдань.

Сучасне обладнання та оптимальні фінансові умови