+38 (067) 492 04 40

UA

АВТОНОМНА СОНЯЧНА ЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ 10 КВТ

  • Потужність 10 кВт «під ключ»!
    Для приватного будинку або бізнесу


  • Термін реалізації проекту від 10 днів


Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.

Основні елементи: ● Інвертор LuxPower SNA5000 Wide PV● Акумуляторні батареї Pylontech US2000С 9,6 кВт * год● Сонячні модулі Sunova Solar SS-550-72MDH● Кабель KBE DB+● MC4 конектори CN 40● Щити захисту

Illustration

Опис: Сонячна електростанція 10 кВт – це готове рішення для автономних станцій на базі інвертора LuxPower SNA5000 Wide PV (5 кВт, 1 фаза) з акумуляторною батареєю Pylontech US2000С 9,6 кВт*год.

LuxPower SNA5000 Wide PV – однофазний інвертор для автономних сонячних електростанцій компанії LuxPower. Даний інвертор дозволяє побудувати надійну та ефективну систему повного або резервного енергозабезпечення об’єкта завдяки наявності двох МРР трекерів, широкого діапазону напруг і можливості об’єднувати кілька інверторів в єдину систему, ви можете самі вибирати фінальну потужність станції. У комплекті використовується два інвертори.

Акумуляторні батареї Pylontech US2000С 9,6 кВт*год літій-залізо-фосфатного типу (LiFePO4) 48В 50A характеризуються глибокою ємністю, тривалим терміном експлуатації, великою кількістю циклів заряду-розряду та сучасним практичним дизайном. Буде чудовим варіантом для встановлення в автономних сонячних електростанціях. Pylontech US2000С 9,6 кВт*год складається із чотирьох акумуляторних блоків Pylontech US2000С 2.4 кВт*год, комплекту з’єднувальних кабелів та монтажних затискачів для Pylontech US2000С.

Комплект включає також: сонячні модулі Sunova Solar SS-550-72MDH, 550 Wp, Mono 182HC сумарною потужністю 11 кВт, сонячний кабель KBE DB+ (6 mm2, довжиною 300 м), MC4 конектори CN 40 (O-type, 6 mm2, кількості 15 шт), щити захисту.

Це високонадійні компоненти, що поєднують у собі високу якість та ефективність! Також все обладнання ретельно протестовано на сумісність.

Розстрочка та кредит

  • Приватним замовникам

    розстрочка без відсотків до 60 місяців від БАНК КРЕДИТ ДНІПРО для замовлень до 100 тис. грн.

  • Юридичним особам

    кредитування від 100 000 грн по програмі 5 / 7 / 9 від ОЩАДБАНКУ

Замовте консультацію

Заповніть форму та отримайте комплексне рішення під ключ!

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.

Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтеся з політикою конфіденційності

У наш час автономні сонячні електростанції на 10 кВт стають дедалі популярнішими, особливо в Україні. І все тому, що вони надають не лише побутову автономність від мережі, а й стабільний дохід. Купити сонячну електростанцію – це вигідне інвестиційне рішення, яке починає приносити прибуток вже через 4,5 роки, тоді як гарантія на сонячні електростанції вимірюється десятиліттями.

Сонячна електростанція на 10 кВт має низку переваг: вигідні умови за «зеленим тарифом», екологічно чиста та безперебійна енергія цілий рік, повна автономність від мережі, і звичайно, можливість заробітку від продажу електроенергії. Якщо ви шукаєте можливість замовити сонячну електростанцію, ми маємо відповідне рішення для вас.

Наші фахівці готові запропонувати вам кваліфіковані послуги з проектування, встановлення та налаштування сонячної електростанції. Вартість наших послуг залежить від вартості комплекту обладнання. Ми також допомагаємо вам підключитися до зеленого тарифу, що дозволить вам продавати надлишки енергії та непогано на цьому заробляти.

Ми гарантуємо індивідуальний підхід, професійну допомогу та консультації, доступні ціни та високу надійність обладнання. Комплект сонячної електростанції на 10 кВт включає обладнання, що характеризується високими експлуатаційними властивостями, енергоефективністю та довговічністю.

Замовляючи підключення сонячної електростанції під ключ у нас, ви отримуєте повний комплекс професійних послуг та подальше сервісне обслуговування. Це стабільне і водночас екологічно чисте капіталовкладення у ваше майбутнє, яке почне приносити вам дохід вже за кілька років.