+38 (067) 492 04 40

UA

АВТОНОМНА 3-Х ФАЗНА СОНЯЧНА СТАНЦІЯ 15 КВТ

  • Потужність 15 кВт «під ключ»!Для приватного будинку або бізнесу


  • Термін реалізації проекту від 10 днів


Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.

Основні елементи: ● Інвертор LuxPower SNA5000 Wide PV● Акумуляторні батареї Pylontech US2000С 14,4 кВт * год● Сонячні модулі ABi-Solar AB380-60MHC, 380Wp● Кабель KBE DB+● MC4 конектори CN 40● Щити захисту● Комплект кріплень на похилий дах

Illustration

Опис: Сонячна електростанція 15кВт – це готове рішення для автономних станцій на базі інвертора LuxPower SNA5000 Wide PV (5 кВт, 1 фаза) з акумуляторною батареєю Pylontech US2000С 14,4 кВт*год.
LuxPower SNA5000 Wide PV – однофазний інвертор для автономних сонячних електростанцій компанії LuxPower. Даний інвертор дозволяє побудувати надійну та ефективну систему повного або резервного енергозабезпечення об’єкта завдяки наявності двох МРР трекерів, широкого діапазону напруг і можливості об’єднувати кілька інверторів в єдину систему, ви можете самі вибирати фінальну потужність станції. У цьому комплекті використовується 3 інвертори LuxPower SNA5000 Wide PV.
Акумуляторні батареї Pylontech US2000С 14,4 кВт*год літій-залізо-фосфатного типу (LiFePO4) 48В 50A характеризуються глибокою ємністю, тривалим терміном експлуатації, великою кількістю циклів заряду-розряду та сучасним практичним дизайном. Буде чудовим варіантом для встановлення в автономних сонячних електростанціях. Pylontech US2000С 14,4 кВт*год складається із шести акумуляторних блоків Pylontech US2000С 2.4 кВт*год, комплекту з’єднувальних кабелів та монтажних затискачів для Pylontech US2000С.
Комплект включає також: сонячні модулі ABi-Solar AB380-60MHC, 380Wp, Mono сумарною потужністю 18,2 кВт, сонячний кабель KBE DB+ (6 mm2, довжиною 300 м), MC4 конектори CN 40 (O-type, 6 mm2, 50 шт), щити захисту, комплект кріплень на похилий дах.
Це високонадійні компоненти, що поєднують у собі високу якість та ефективність. Все обладнання ретельно протестовано на сумісність.

Розстрочка та кредит

  • Приватним замовникам

    розстрочка без відсотків до 60 місяців від БАНК КРЕДИТ ДНІПРО для замовлень до 100 тис. грн.

  • Юридичним особам

    кредитування від 100 000 грн по програмі 5 / 7 / 9 від ОЩАДБАНКУ

Замовте консультацію

Заповніть форму та отримайте комплексне рішення під ключ!

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.

Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтеся з політикою конфіденційності

Ви готові стати незалежними від міської енергомережі та хочете вкладати гроші в екологічно чисті джерела енергії? Якщо так, то розгляньте можливість придбати сонячну електростанцію. Ми пропонуємо трифазні сонячні електростанції потужністю 15 кВт, які забезпечують стабільне та надійне енергопостачання для вашого будинку чи бізнесу.

Сонячні електростанції стають все більш популярними, оскільки вони забезпечують можливість істотно знизити витрати на енергію, тоді як вкладення цих систем окупаються протягом кількох років. Наші трифазні сонячні електростанції на 15 кВт є ідеальним рішенням для тих, хто шукає ефективну та екологічно чисту альтернативу традиційним джерелам енергії.

Сонячні електростанції на 15 кВт відмінно підходять задля забезпечення енергією великих будинків, ферм і навіть невеликих підприємств. Ці станції можуть значно знизити витрати на енергію і навіть дозволити вам заробляти на продажу надлишкової енергії.

Настав час отримати вигоду із сонячної енергії! Замовити сонячну електростанцію у нас – це просто та зручно. Ми пропонуємо комплексні послуги, включаючи проектування, встановлення та обслуговування систем, а також допомогу в підключенні до мережі.
Коли ви вирішуєте купити сонячну електростанцію у нас, ви обираєте якість, надійність та професіоналізм. Ми ретельно підходимо до вибору обладнання, віддаючи перевагу тільки перевіреним маркам і моделям, які забезпечують високу ефективність перетворення сонячної енергії.

Сьогодні це розумне та екологічно відповідальне рішення – купити сонячну електростанцію. Не пропустіть можливість скористатися всіма перевагами від використання відновлюваних джерел енергії.
Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб замовити сонячну електростанцію та розпочати свій шлях до енергонезалежності.